طراحی، مدل سازی و مهندسی معکوس

مجموعه صنعتی برش لیزر یعقوبی مفتخر است؛ کلیه امور طراحی مهندسی و مدل سازی قطعات را به صورت حرفه‌ای و کامل در زیرمجموعه خود شامل می‌شود. مجموعه صنعتی پرشیا لیزر با در اختیار داشتن متخصصین حوزه مهندسی و جدیدترین نرم‌افزارهای مهندسی بهترین خروجی قطعات لیزر، خمکاری و … را تحویل مشتریان خود می‌دهد. بنابراین شما عزیزان می‌توانید با اطمینان خاطر کلیه امور مربوط به مهندسی معکوس دستگاه خود را به ما بسپارید.

طراحی، مهندسی معکوس، ساخت و تولید قطعات

واحد طراحی ـ مهندسی مجموعه صنعتی برش لیزر یعقوبی با بهره‌گیری از مهندسین مجرب و فارغ‌التحصیل رشته‌های نقشه‌کشی و طراحی‌صنعتی، ساخت و تولید، قادر به پیاده‌سازی نقشه‌های شما در قالب نرم‌افزارهایCatia ، Solidwork و Autocad ؛ و همچنین طراحی و مدل سازی و مهندسی معکوس انواع مجموعه‌ها است. از دیگر فعالیت‌های این واحد ، تهیه نقشه برش از نمونه ارائه داده شده می‌باشد.
همچنین در واحد طراحی ـ مهندسی مجموعه صنعتی پرشیا لیزر عملیات مهندسی معکوس جهت تهیه نقشه ساخت انواع مجموعه‌های فلزی صورت می‌پذیرد. نظارت و کنترل ابعادی و متریک تمامی قطعات و مجموعه‌های تولیدی با استفاده از ابزار دقیق از دیگر فعالیت‌های این واحد می‌باشد. همچنین مشتریان محترم در هر مرحله پروسه تولید از طراحی اولیه تا تحویل نهایی قطعه می‌توانند از مشورت با مهندسین واحد طراحی ـ مهندسی مجموعه صنعتی پرشیا لیزر بهره‌مند گردند.

از طراحی تا اجرا

شما مشتریان محترم می‌توانید با اطمینان کامل قطعات مورد نظرتان را در اختیار واحد طراحی ـ مهندسی مجموعه صنعتی برش لیزر یعقوبی قرار داده تا در کمترین زمان ممکن، طرح سه بعدی آن طراحی و آماده تولید شود. همچنین توجه داشته باشید که هماهنگی‌های موجود بین واحد طراحی ـ مهندسی  و واحد تولید مجموعه صنعتی برش لیزر، به شدت باعث بهینه شدن طرح از نظر دقت، کیفیت، هزینه و سرعت تولید می‌شود. با اطمینان خاطر می‌توانید کار مهندسی معکوس خود را به ما بسپارید.

طراحی

پولتوسعه دهندهوبسایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *